Kytarovka.cz=

Často kladené otázky

P8050117Do kdy se přihlásit? Čím dříve, tím lépe. Jde o to, že počet míst je omezen. Ale i naopak. Nebude-li akce minimálně z poloviny obsazena do termínu první uzávěrky uvedené u akce, může být zrušena. Vyčkávání „až nás bude dost“ může být příčinou, že nás nebude dost včas, což může být příčinou zrušení kurzu.

Kolik tam bude lidí? Mezi deseti a dvaceti účastníky na jednoho lektora. Ne více, ne méně. Letorů bude podle velikosti akce. Minimálně jeden :-).

Co je v ceně? Vlastní kurz, ubytování ve slušné turistické třidě a plná penze.

Jsou nějaká pravidla hry? Jsou. Tady.

Co když jsem úplný začátečník? To budeš mít výhodu oproti většině samouků, protože se nebudeš muset přeučovat, což dá víc práce, než učit se od začátku hrát správně.

Už hraji dlouho, není to ztráta času? Nikdo není tak dobrý, aby nemohl být ještě lepší. A jestli hraješ dlouho a nikam se neposunuješ, tak je třeba něco změnit. Tak, aby Tě to bavilo a šlo Ti to.

IMG 7898Nebudu tam

  1. jediná holka?
  2. nejmladší?
  3. nejstarší?

A i kdyby, tak co? Budeš ve skvělé partě fajn lidí dělat příjemné věci v prima prostředí.

zatisi 03Jakou mám mít kytaru? Pokud si můžeš vybrat, tak nějakou pohodlnou s dobrým dohmatem, pár týdnů před akcí je dobré natáhnout sadu nových strun. Bylo by fajn, kdyby ta kytara taky ladila :-))).

Budu potřebovat nějaké kombo? Pro akustické kytary určitě ne, hrajeme akusticky. Pro elektrické nástroje ano, ale také je třeba mít sluchátka, používají se k individuálnímu nácviku různých technik, abychom se „neumlátili“ :-).

Musím umět noty a hudební nauku? Noty vůbec umět nemusíš a nauku se s námi přesto snadno naučíš u čtyřech odpoledních káviček. Máme svou vlastní metodu, díky které zvládneš hudební nauku snadno, a ještě je u toho sranda.

Máš nějakou vlastní otázku?

Tak nám ji napiš sem, možná pomůžeš i dalším lidem.