Registrace před přihlášením

Ahoj. Ještě před samotnou přihláškou konkrétního kurzu je třeba se zaregistrovat do naši party "Kytarovka.cz". Až se zaregistruješ, můžeš si kdykoli vybrat a objednat konkrétní kurz nebo kurzy. Těšíme se na Tebe.

6 850 CZK
Zbývá míst: 6

Velikonoční kytarovka
31. 3. – 5. 4. 2021
Orlické hory

Prodloužený Velikonoční víkend s kytarami :-) pro ty, kdo se nemohou dočkat Letní kytarovky. Upleteme pomlázku, nebo nějaké akordové zběsilosti :-). Naučíme se něco a užijeme si s přáteli. Pro začátečníky i pro pokročilé hráče.

Rezervace zahájeny :-).
Omezený počet míst.

7 980 CZK
Zbývá míst: 15

Letní kytarovka
Termín připravujeme
Místo vybíráme

Hlavní akce roku. Je to taky akce nejžádanější, takže je třeba se přihlásit včas :-). Zatím nezávazně, než bude termín a místo.
5 850 CZK
Zbývá míst: 10

Harmonická kuchařka
24. – 27. 9. 2021
Krkonoše

Speciální kurz harmonie nejen pro kytaristy s kytarami :-) Výjimečná akce pro zájemce o harmonii, o těch „správných“ o akordech na správných místech, či o vedení jednotlivých hlasů, nebo třeba tvorbě vícehlasů ve vokálech a aranžování v kapele.

Výjimečná akce! Nepro**rte to :-)
Nebývá to každý rok! :-)

6 850 CZK
Zbývá míst: 18

Podzimní kytarovka
12. – 17. 11. 2021
Orlické hory

Přidaná akce pro nenasyty :-) a ty, kdo nestihli Letní kytarovku. Hezký prodloužený víkend s kytarami na horách. Naučíme se spoustu nového, poznáme nové přátele a užijeme si. Pro začátečníky i pro pokročilé hráče.

Výjimečná akce! Nepro**rte to :-)
Jiná už letos nebude :-).